יצירת קשר :

מס טלפון

077-8040453

שעות פעילות

ימים א-ה : 10:00-18:00

חנות אונליין

אודות זכוכית פלוס

זכוכית פלוס - סורגים שקופים - עבודות זכוכית

זכוכית פלוס כבר למעלה מעשרים שנות עשיה בתחום סורגים שקופים ועבודות זכוכית בהתאמה אישית. אצלנו תוכלו למצוא את כל הפלוסים החל מייעוץ אישי ומקצועי, ייצור באמצעות חומרי גלם איכותיים, חדשנות בטכנולוגיה והון אנושי מקצועי  ואיכותי שיודעים בדיוק להתאים לכל לקוח ולקוח את המענה לצרכים שלו עם חיוך שיגרום לכם לאושר ורצון לפרגן חזרה לכל הסובבים אתכם. אלפי משפחות שכבר בחרו בזכוכית פלוס הפכו לסיפור ההצלחה שלנו אותו הם מספרים ומפרגנים בקהילה, בשכונה, במשפחה ובין חברים ואין תחושת סיפוק גדולה מזה. הסורג השקוף שלנו פותח ומיוצר במפעל החברה לפני למעלה מ 15 שנים ומאז התקנו עשרות אלפי סורגים שקופים בחלונות  לאלפי משפחות בישראל ובעשרות מוסדות ציבור, בתי עסק  ובתי ספר.
אנו מלאים בתחושת סיפוק וגאווה על כך וממשיכים כל בוקר מחדש להעניק למשפחות שבוחרות בנו  את הבטיחות המקסימלית והשקט הנפשי שבו הילדים מרגישים חופשי להסתובב בבית ללא חשש מפגיעה ומנפילה מגובה . בזכוכית פלוס תוכלו לקבל את כל הפתרונות בעולם הזכוכית הכוללים: מעקות, הגבהה מעקה , מראות, מקלחונים, מחיצות ודלתות, חיפוי קיר במגוון עיצובים ובהתאמה אישית .
מעוניינים לצאת לדרך עם זכוכית פלוס ? אנו מתחייבים להעניק לכם את השירות והמוצרים הטובים והאיכותיים ביותר כל זאת ביושר בהוגנות ובפתיחות מלאה.  התקשרו עכשיו ונתחיל לעבוד עבורכם !