יצירת קשר :

מס טלפון

077-8040453

שעות פעילות

ימים א-ה : 10:00-18:00

חנות אונליין

מרפסת הבית בשנה האחרונה (שנת הקורונה) הפכה  לאזור המועדף עלינו בבית , אזור בו אנו יכולים לצאת ולהתאוורר, המרפסת משמשת אותנו כגינה תלויה בין שמים לארץ בו המשפחה מבלים ומארחים במרפסת המהווה חלק בלתי ניפרד  מחלל הבית . לצד ההנאה במרפסת הבית נלוות תחושת פחד וסכנה מחשש לנפילה מגובה כאשר המעקה במרפסת הבית אינו מספיק גבוה לבטיחות הילדים. התקן הישראלי להתקנת מעקות בישראל הינו גובה 105 ס”מ אך גובה זה אינו נותן מענה מספיק כאשר ילדים מטפסים על כיסא או עדנית במרפסת וחשופים לנפילה מגובה. אז מה הפתרון הבטוח להגבהה מעקה המרפסת ? התקנת הגבהה מעקה למרפסות בשיטת חדשנית ייחודית ובטוחה לזכוכית פלוס אותה פיתחנו, בחנו והתקנו עבור אלפי משפחות בישראל ב 15 השנים האחרונות כמענה לצורך של משפחות להגן על ילדיהם מפני נפילה מגובה במרפסת הבית.
מה מייחד את זכוכית פלוס מאלטרנטיבות אחרות המוצעות ברשת להתקנה של הגבהה מעקה למרפסת הבית ?
*הון אנושי- יכולת לתכנון, לייצר ולבצע את הגבהה המעקה באופן מדויק, מושלם ובטוח.
*מקצוענים המבינים את מידת האחריות וההשלכות העושים מלאכתם באופן מדויק ומקצועי
  להעניק לכם את הבטיחות והשקט הנפשי לבלות במרפסת .
*שיטת ייחודית לזכוכית פלוס אשר פיתחנו להתקנה של הגבהה מעקה
  הכוללת תכנון וביצוע באופן הבטוח והמושלם .
* התקנה באמצעות זכוכית 10 מ”מ מחוסמת לפי התקן הישראלי .
*פרזול מנירוסטה 316 המותאמים לתנאי חוץ ללא החלדה .
 
כל הפלוסים תמצאו רק בזכוכית פלוס העושים את ההבדל בהתקנת הגבהת מעקה למרפסת הבית. ברור לנו כי בבטיחות המשפחה של מתפשרים ובוחרים בזכוכית פלוס, המגינים על כל היקר לכם !

מפרט טכני

מפרט הטכני  להתקנת הגבהה מעקה למרפסת :
שלב התכנון והמדידה של הגבהה המעקה הינו השלב הראשון והקריטי להצלחה של התקנה בטוחה, טעות בתכנון ובמדידה יגררו אחריהם טעויות בהתקנה אשר יצריכו מהמתקין  לעצור את ההתקנה או לאלתר ובכך לסכן את החוזק והיציבות של הגבהה המעקה ואף פגיעה בנראות המושלמת של הגבהת המעקה .
מהו המפרט הנכון להתקנה בטוחה ?
*מערכת עגינה מאלומיניום המותאמת לגוון המעקה הקיים .מערכת העגינה נעגנת למאחז היד במעקה הקיים באמצעות ברגים אל חלד לאורך כל המעקה.
* זכוכית 10 מ”מ מחוסמת לפי תקן ישראלי המחולקת לפי מידות החלוקה הקיימת של המעקה כך שיראה סימטרי .
*חיבור הזכוכית הראשונה לקיר באמצעות אביזר זכוכית המיוצר מנירוסטה 316 אל חלד  בתנאי חוץ , חיבור של הזכוכיות האחרות באמצעות פרזול מנירוסטה עד לזכוכית האחרונה אשר מתחברת גם כן לקירות הבית .
*התקנת גומי כפול שיניים משני צדדי הזכוכית לתוך מערכת העגינה מאלומיניום לצורך קיבוע של הזכוכית לכל אורכו של המעקה כך שלא תזוז ותהא מחוזקת .
*השלב האחרון האהוב עלינו ביותר  זה לנכות את ההגבהה מעקה עם מים כחולים לראות את החיוך של הלקוחות שלנו , לצלם תמונה מושלמת ולמסור ללקוח את ההגבהה מעקה מזכוכית ולהרגיש  מסופק שעוד משפחה בטוחה במרפסת הבית באמצעות העשייה שלנו .

רוצים לקבל הטבה מיוחדת ברכישה?

מלאו פרטים בטופס הבא

ימים
שעות
דקות
שניות